TAKSİTLİ REEDER M7 PLUS KAMPANYASI

​​Cihaz Taahhüt Süresi​ Aylık Cihaz Bedeli​ Toplam Cihaz Bedeli​
​Reeder M7 Plus ​24 ay ​16,90 TL 405,6 TL​

 

  • Kampanya 21.06.2017 – 21.09.2017 tarihleri arasında geçerli olup kampanya kapsamında sunulan cihazlar stoklar ile sınırlıdır.
  • Kampanyadan Turkcell Superonline’ın mevcut ve yeni DSL/fiber müşterileri yararlanabilir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Turkcell Superonline müşterilerinin, kampanya şartlarını okumuş, taahhütnameyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri ile birlikte abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
  • Müşterinin 1’den (birden) fazla aboneliği olsa bile müşteri, toplamda yalnızca 1 (bir) tablet ürünü satın alabilir.
  • Kampanyadan yararlanan müşterilerin Taksitli Reeder M7 Plus kampanyası kapsamında verilen tablet taksitleri, seçmiş ve kullanmakta oldukları hız / kota paketlerinin aylık ücretleri yanında abonelik faturasında ayrıca ücretlendirilecektir.
  • Müşteri, Taksitli Reeder M7 Plus Kampanyası kapsamındaki taahhüdünü taahhüt süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa Turkcell Superonline, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu kampanyaya ilişkin imzaladığı taahhütnamede yer alan kampanya iptal bedeli dışında kampanya iptal bedeli olarak müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
  • Hali hazırda diğer cihaz kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.
  • Müşteriler, Taksitli Reeder M7 Plus Kampanyası katılmak için Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktalarına www.superonline.net internet adresinden ulaşabilir.

MENÜLER

KAMPANYALAR

İLETİŞİM

Karaoğlan mh Ali Hikmet Paşa Meydanı no 2/a karesi balıkesir
0535 254 44 44
info@superonlinebasvur.net